• lebkowski[1].jpg

  Marek Łebkowski

  Specjalizuje w prawie cywilnym i handlowym w którym posiada wieloletnią praktykę. Zajmuje się także prawem pracy i prawem nieruchomości. Reprezentuje interesy klientów Kancelarii w sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi, a także prowadzi bieżące doradztwo dla klientów Kancelarii stanowiących podmioty gospodarcze i osoby fizyczne z zakresu róznych dziedzin prawa.
 • piotrus.jpg

  Piotr Kopczyński

  Specjalizuje się oraz posiada poparte kilkuletnią praktyką doświadczenie w dziedzinie prawa cywilnego oraz prawa handlowego. Zajmuje się również prawem nieruchomości oraz prawem pracy. W trakcie swej dotychczasowej praktyki zajmował się tworzeniem oraz opiniowaniem aktów prawnych, w tym umów, porozumień wielostronnych czy też statutów róznych osób prawnych. 

  Reprezentuje interesy klientów Kancelarii w sporach cywilnych oraz gospodarczych przed sądami powszechnymi, jak również prowadzi bieżące doradztwo dla klientów Kancelarii stanowiących podmioty gospodarcze, a także osoby fizyczne z zakresu róznych dziedzin prawa.